Gdzie zamówić pyszne słodycze reklamowe?

0
497

Słodycze reklamowe są obecnie kupowane bardzo często przez różnorodne firmy. Znalezienie odpowiedniego dostawcy ma przy tym duże znaczenie, aby zamówienie było w pełni udane. Gdzie zamawiać słodycze reklamowe?

Słodycze reklamowe – dlaczego warto je kupić?

Od lat słodycze reklamowe są uznawane za jeden z lepszych pomysłów na promocję firmy. Obecnie można zakupić je w różnorodnych wariantach i dopasować do własnych potrzeb, między innymi do branży firmy, jej grupy docelowej, a także do budżetu przeznaczonego na ten cel.

Słodycze jako gadżety reklamowe mają wiele zalet. Dlaczego warto zdecydować się na ich zakupienie?

Główne atuty słodyczy reklamowych to:

 • niskie ceny zakupu
 • różnorodne warianty do wyboru
 • możliwość personalizacji
 • budują pozytywny wizerunek firmy
 • większa rozpoznawalność
 • szybka realizacja zamówień

Te zalety powodują, że słodycze reklamowe są obecnie bardzo chętnie kupowane przez wiele firm niezależnie od ich branży oraz wielkości.

Jakie słodycze reklamowe warto zamówić?

Szeroka gama słodyczy firmowych, które mogą być opatrzone logo, powoduje, że aktualnie można dobrać je do wszystkich wymagań. Jakie pyszne słodycze reklamowe cieszą się teraz największym powodzeniem?

Słodycze reklamowe można podzielić na dwie główne kategorie, czyli na słodycze drobne, które najczęściej dodawane są do zamówień, udostępnione są w siedzibie firmy, dostępne są w trakcie eventów, a także na słodycze bardziej reprezentacyjne, które kupowane są jako efektowne i smakowite podarunki.

Do najczęściej zamawianych słodyczy reklamowych zaliczane są między innymi:

 • krówki reklamowe – słodkie, ciągnące się krówki, które mogą być uzupełnione o logo firmy, jedne z najbardziej popularnych produktów o wszechstronnym zastosowaniu
 • czekolady reklamowe – chętnie zamawiane są głównie jako mini czekolady w opakowaniach pozwalających na zawarcie na nich dużego nadruku
 • figurki czekoladowe – słodkie figurki o różnorodnych kształtach, świetne jako unikatowy podarunek
 • landrynki – oferowane w wielu wyśmienitych smakach, dlatego można dopasować je indywidualnie do konkretnych wymagań
 • dropsy – często kupowane jako odświeżające cukierki, które umieszczane są w dekoracyjnych opakowaniach plastikowych, metalowych, kartonowych
 • czekoladowe telegramy – przekazują życzenia, podziękowania, przeprosiny, można kupić je jako gotowe albo z czekoladkami układającymi się we własny napis
 • słodycze fit – to propozycja przeznaczona dla firm, które chcą dzięki takim słodyczom podkreślić swoje przywiązanie do zdrowia, pomagać w dążeniu do wymarzonej sylwetki

Oczywiście, to tylko parę propozycji, ponieważ firmy dostarczające pyszne słodycze reklamowe mogą zaoferować swoim klientom jeszcze więcej ciekawych propozycji, co powoduje, że jest to dobry wybór dla każdego biznesu.

Jak zamówić słodycze reklamowe krok po kroku?

W produkcji słodyczy reklamowych na zamówienie specjalizuje się dzisiaj wiele firm, dlatego duże znaczenie ma wyszukanie wśród nich takiej, która będzie mogła zaoferować dostęp do wysokiej klasy wyrobów w korzystnych cenach.

Dzisiaj słodycze reklamowe można zamawiać także za pośrednictwem internetu, co jest najpopularniejszą opcją. Można wtedy zdecydować się na słodycze z szybką dostawą, a także z opcją ich personalizacji poprzez wykonanie na nich nadruków.

Aby zamówić słodycze reklamowe, należy posiadać projekt graficzny – można kupić go od grafika lub zlecić w agencji reklamowej. Następnie wypełnia się formularz zamówienia, w którym zawiera się dokładne informacje dotyczące zamówienia. Ostatni krok to jego opłacenie. Wtedy firma rozpoczyna produkcję słodyczy. Gotowe zamówienie dostępne jest do wysyłki zwykle w parę dni roboczych.

Leave a reply