Jak połączyć bezpieczeństwo i styl we frontowych drzwiach do mieszkania?

0
471

Jedną z podstawowych potrzeb dla każdego człowieka jest poczucie bezpieczeństwa. Chyba każdy z nas chce się czuć bezpiecznie we własnym domu. Drzwi antywłamaniowe znacznie zwiększają bezpieczeństwo nas i naszego domu, ponieważ większość włamań następuje właśnie przez drzwi.

Połączenie stylu i bezpieczeństwa

Jeśli decydujemy się na zamontowanie drzwi antywłamaniowych w naszym domu, to warto również zadbać o ich odpowiedni wygląd. Nasze produkty łączą w sobie bezpieczeństwo, jak i świetny wygląd.

Nasze drzwi są dedykowane jako drzwi wejściowe, jednakże również sprawdzą się świetnie jako drzwi wewnątrz domu.

Co cechuje nasze drzwi antywłamaniowe?

Główną cechą produkowanych przez nas drzwi frontowych do mieszkania, z pewnością są: bezpieczeństwo i niezawodność. Kolejną z ich ważnych cech jest ich styl. W ofercie można znaleźć całą gamę kolorów i rodzai, dzięki czemu uda nam się idealnie dopasować drzwi do reszty naszego domu.

Dodatkowo nasze drzwi z linii Protect występują w 4 opcjach:

  • Akustycznej, która gwarantuje wyciszenie na poziomie 43 dB
  • Akustycznej i antywłamaniowej o klasie RC3
  • Akustycznej, przeciwpożarowej (klasa EI30), z opcją dymoszczelności
  • Przeciwpożarowej, antywłamaniowej oraz akustycznej, która łączy w sobie zalety wszystkich 3 powyższych. W tym modelu również możemy opcjonalnie zastosować dymoszczelność.

Wszystkie te modele poza ich zaletami technicznymi cechuje również świetny wygląd.

Dedykowane portale drzwiowe

Do każdego modelu i rodzaju drzwi znajdziemy dedykowane mu portale drzwiowe. Wykonane z lekkiego, a zarazem wytrzymałego aluminium, co gwarantuje trwałość na długie lata.

Kolejnym powodem, aby wybrać dedykowane portale drzwiowe do wybranego modelu, jest ich idealne dopasowanie. Każdy producent drzwi posiada inne modele oraz kolory. Pomimo że często wydają się one bardzo podobne do siebie, to nie zawsze będą pasować kolorystycznie lub stylistycznie. Właśnie z tego powodu warto zdecydować się na zamówienie dedykowanego portalu drzwiowego razem z wybranym przez nas modelem. Zagwarantuje nam to ich idealne dopasowanie oraz świetny wygląd.

Dodatkowo mamy możliwość wyboru 2 rodzajów portali drzwiowych. Występują one w wersji symetrycznej, gdzie drzwi będą znajdowały się dokładnie pośrodku portalu. Możemy również wybrać wersję asymetryczną, w której drzwi będą umiejscowione bliżej jednego z boków portalu.

Dzięki połączeniu stylu, bezpieczeństwa oraz wyciszenia, będziemy mogli cieszyć się spokojnym życiem w zaciszu naszego domu. Nie będziemy musieli martwić się o włamanie, ponieważ drzwi o wysokiej klasie bezpieczeństwa (RC3), z pewnością powstrzymają ewentualnych intruzów chcących dostać się do naszego domu.

Dzięki wysokiej dźwiękoszczelności naszych drzwi nie będziemy musieli martwić się o ewentualne hałasy, które mogłyby zakłócić nasz spokój.

Nasze drzwi są nie tylko świetne pod względem technicznym, ale również pod względem ich wyglądu.

Leave a reply