W jaki zlew zainwestować mając w kuchni zmywarkę?

0
612

Zmywarka to dobrodziejstwo XXI wieku, które pozwala zaoszczędzić nam mnóstwo czasu i wody podczas zmywania. Nie wszystko jednak możemy do niej włożyć, niekiedy potrzebujemy wspomóc się zlewem, ponadto jest on przydatny w procesie gotowania różnych potraw.

Jaki zlew wybrać?

Dużą popularnością od wielu lat cieszą się zlewy granitowe. Wykonane z piasku kwarcowego i starannie dobranej żywicy, posiadają delikatnie chropowatą i wytrzymałą powierzchnię. Ich dodatkowe funkcje sprawiają, że zlewozmywaki są o wiele bardziej praktyczne i użyteczne niż kiedyś.

Do kuchni, w której gości zmywarka idealnie sprawdzi się zmywak jednokomorowy. Różne wielkości i konfiguracje dają możliwość instalacji zlewozmywaka w szafkach, których wewnętrzna szerokość wynosi od 45 cm. Elegancki i minimalistyczny wygląd sprawiają, że zlewozmywaki jednokomorowe wpasują się w każdy styl zachwycając swoim pięknem.

Zlewozmywak jednokomorowy dostępny w sklepie zlewozmywak.pl, to produkt solidny, łatwy w codziennej pielęgnacji, odporny na uszkodzenia, posiadający dużą adaptację do zmiany temperatur. Jest to niezwykle ważna cecha z uwagi na fakt, że bardzo często nasz zlew obarczony jest wrzątkiem z odcedzanych półproduktów lub zimną wodą wypływającą prosto z kranu.

Zlew jednokomorowy wykonany z granitu został zaprojektowany z myślą o dużej eksploatacji. Dlatego nawet przy częstym użytkowaniu posłuży na wiele lat.

Dodatkowe zalety zmywaków jednokomorowych

Zlewozmywaki jednokomorowe nie zajmują dużo miejsca. Z powodzeniem można zainstalować tę armaturę w narożniku, po środku blatu, czy na wyspie. Zlewozmywaki PROMARU mają dodatkowo opcje podłączenia pralki lub zmywarki. W zależności od preferencji i możliwości możesz wybrać zlew wpuszczony w blat, podwieszany, czy nakładany na szafkę. Dodatkowym atutem zlewozmywaków jednokomorowych jest możliwość wybrania zlewu z funkcją ocekacza. To ponownie kolejny element, który zniweluje ilość niepotrzebnych przedmiotów w kuchni i da więcej wolnego miejsca. Zlew połączony z ociekaczem nie wymaga dodatkowych suszarek. Możesz umieścić na nim naczynia, a specjalne żłobienia spowodują, że woda samoistnie skieruje się wprost do otworu zlewowego.

Leave a reply