Cmentarz Puszczykowo

Cmentarz Puszczykowo – usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie

0
1002

Wybór odpowiedniego zakładu pogrzebowego stanowi spore wyzwanie zwłaszcza dla osób, które po stracie bliskiej osoby nie mają zwyczajnie do tego głowy. Obecnie profesjonalne zakłady pogrzebowe oferują szerokie palety usług związanych z pożegnaniem bliskiej osoby. Jakie to usługi i co wyróżnia najlepsze zakłady pogrzebowe?

Kompleksowe usługi pogrzebowe – Cmentarz Puszczykowo

W momencie utraty bliskiej osoby nie jesteśmy w stanie w pełni funkcjonować i myśleć o każdej kwestii związanej z pochówkiem. W takich momentach, zakłady pogrzebowe oferują swoją pomoc w załatwieniu wszelkich formalności oraz spraw organizacyjnych związanych z pochówkiem. Jak wybrać odpowiedni zakład pogrzebowy? Przede wszystkim należy rozgraniczyć, które usługi stanowią pakiet podstawowy obowiązujący we wszystkich zakładach pogrzebowych, a które występują w postaci opcji dodatkowych. Do podstawowych zadań zakładów pogrzebowych należą:

  • Transport ciała do zakładu pogrzebowego;
  • Wynajem kostnicy, w której przechowuje się ciało do dnia pogrzebu;
  • Przygotowanie ciała do ceremonii pogrzebowej;
  • Wszelkiego rodzaju formalności potrzebne do zrealizowania pochówku;
  • Przygotowanie trumny oraz transport ciała na uroczystość pogrzebową oraz do miejsca pochówku.

Zakład pogrzebowy Memento Mori – cmentarz Puszczykowo, oprócz podstawowych usług pogrzebowych, oferuje także usługi związane z przygotowaniem dekoracji pogrzebowych, fachowym doradztwie odnośnie wyboru trumny, a także udostępnianie wszelkich specjalnych życzeń klientów jak odpowiednie oświetlenie, czuwanie przy trumnie, czy układanie i zbieranie wieńców.

Usługi dodatkowe zakładu pogrzebowego Memento Mori

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu pochówków, firma Memento Mori z roku na rok poszerza zakres swoich usług, wzbogacając ofertę o nowe zadania. Oprócz organizacji ceremonii pogrzebowej oraz pomocy w dopełnieniu wszystkich formalności osoby zmarłej, zakład Memento Mori oferuje także wykonanie na zamówienie i dostawę wiązanek, wykonanie tabliczek dedykacyjnych do trumien, krzyży i innych elementów dekoracyjnych. Zakład zajmuje się także kamieniarstwem w pełnym zakresie, w którego skład wchodzi montaż i demontaż nagrobków, podnoszenie i czyszczenie nagrobków oraz pomników, a także układanie kostki granitowej i pozbrukowej. Cmentarz Puszczykowo czy Luboń to nie jedyne miejsca, na których odbywają się pochówki organizowane przez tą firmę. Zakład pogrzebowy Memento Mori wykazuje najwyższą troskę i dbałość o każdego klienta, a ich główną dewizą jest zrozumienie, dlatego miejsce organizacji pogrzebu nie stanowi dla nich żadnej różnicy.

Dobry zakład pogrzebowy można znaleźć także on-line

Wpisując frazę „cmentarz Puszczykowo lub cmentarz Luboń” w wyszukiwarce Google, znajdujemy wiele zakładów pogrzebowych oferujących swoje usługi w okolicach Poznania. Jeśli zatem nie posiadamy rekomendacji żadnego zakładu pogrzebowego, warto sprawdzić oferty dostępne on-line. Zakład Pogrzebowy Memento Mori to wiodąca firma w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowych na terenie wszystkich nekropolii w Poznaniu i okolicy. Działają od lat zarówno na terenie cmentarzy parafialnych jak i komunalnych, a na ich stronie internetowej może znaleźć bogata ofertę świadczonych usług, która z roku na rok rozszerza swoje działania.

Leave a reply