Zainwestuj w mieszkanie!

0
541

Jeżeli poszukujesz mieszkania na sprzedaż, Trójmiasto będzie strzałem w dziesiątkę. Niedaleko Sopotu, Gdańska i Gdyni leży Rumia, która oferuje potencjalnym inwestorom szereg możliwości nie tylko dla użytku własnego, ale także pod wynajem, szczególnie w okresach wakacyjnych.

Znajdziesz tutaj oferty mieszkań, które doskonale spełnią się w roli pomnażania kapitału w ramach okazjonalnego najmu. Co powinieneś zrobić, jeżeli chcesz zainwestować w nieruchomości nad morzem? Przede wszystkim zapoznaj się z ofertą kameralnego osiedla Novum Rumia. Znajdziesz w niej mieszania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Dodatkowo każde mieszkanie posiada balkon lub sporych rozmiarów taras. Powierzchnie mieszkań dostępne w ofercie wahają się od 39 do nieco ponad 74 metrów kwadratowych.

Nie masz zdolności dekoratorskich? Nie wiesz, jak mogłoby wyglądać Twoje mieszkanie? Skorzystaj z gotowych wizualizacji, które podpowiedzą lub staną się inspiracją do wykończenia wnętrz. Oferta Novum Rumia cechuje się bezkompromisowością. Mieszkania wykonane są w podwyższonym standardzie deweloperskim, co nie często się zdarza na rynku mieszkaniowym. Osiedle charakteryzuje się stylową architekturą, która pozwala na obcowanie z naturą, przystępną ceną, a także jest doskonałą bazą wypadową na różnego rodzaju wycieczki, szczególnie te nad morze. Doskonale sprawdzi się jako mieszkanie pod inwestycję i wynajem, a także docelowe miejsce zamieszkania w cichej i spokojnej okolicy z dostępem do wszystkich niezbędnych usług. Nie zwlekaj i wybierz ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

Leave a reply