Powiększanie biustu – czy mamy wpływ na rozmiar piersi?

0
465

Rozmiar biustu dziedziczymy w genach. Nie zawsze po mamie – musimy pamiętać, że za ten konkretny element wyglądu odpowiadają też geny ojca i jego rodziny. Może być to więc mieszanka uwarunkowań genetycznych, które w efekcie przynoszą nam rozmiar i kształt piersi, nie do końca jest jednak prawdą, że nie mamy wpływu na wielkość biustu. Piersi to głównie tkanka tłuszczowa, dlatego na ich wygląd mają wpływ nie tylko geny, ale również masa ciała. Nie oznacza to jednak, że musimy przybierać na wadze aby cieszyć się pokaźnym biustem, który wpływa na kobiece poczucie wartości i postrzeganie swojego ciała.

Rozmiar biustu, a hormony

Estrogen, progesteron czy prolaktyna, to hormony, które mają wpływ na wielkość piersi. Ilość wytwarzanego w kobiecym ciele estrogenu warunkuje wielkość biustu w okresie dojrzewania, ale sprawia również, że na kilka dni przed menstruacją piersi stają się nabrzmiałe, bardziej pełne i jędrne, a przez to jednocześnie większe. Podobnie jest w okresie ciąży, kiedy organizm kobiety przygotowuje się do roli matki, a piersi zyskują na rozmiarze, dzięki gromadzącemu się w biuście mleku. Chociaż hormony odgrywają dużą rolę w kobiecym wyglądzie, w przypadku piersi możemy wykonać szereg czynności, które wpłyną na rozmiar biustu lub poprawią ich jędrność.

Zioła i witaminy, które wpływają na rozmiar piersi

Od wieków znane są dobroczynne właściwości kozieradki pospolitej, jakie wywiera na kobiecy biust. Dzieje się tak z uwagi na wpływ zioła na hormony, dzięki czemu piersi stają się pełne, jędrne i większe, a skóra wyraźnie wygładzona i odżywiona. Podobnym działaniem charakteryzuje się chmiel. Choć głównie kojarzony jest w piwem, to wyciąg z szyszek chmielu ma wiele właściwości zdrowotnych, a jako że są one źródłem fitoestrogenów odgrywają znaczącą rolę w procesie podniesienia biustu, jego ujędrnienia i powiększenia. Wśród ziół, które wspierają kobiety z małym biustem znajduje się również koper włoski. Stymuluje on pracę gruczołów piersiowych, wpływa na funkcjonowanie hormonów, a jego zażywanie może znacząco poprawić nie tylko jakość skóry w okolicach piersi, ale korzystnie wpłynąć na ich rozmiar. Te i inne zioła mające za zadanie powiększyć kobiece atuty znajdziemy w suplemencie diety ProBreast Plus https://medsense.pl/probreast-plus/. Preparat wzbogacony dodatkowo ekstraktem z izoflawonów sojowych, kminem rzymskim, L-tyrozyną i witaminami E oraz B6, to kompleksowe działanie nie tylko na małe piersi, ale przeznaczony również dla kobiet, które z uwagi na wiek lub karmienie piersią czy wahania wagi straciły jędrność i elastyczność biustu.

Jak działa ProBreast Plus?

ProBreast Plus to suplement diety, który możemy kupić w zestawie z serum ujędrniającym. Zarówno preparat do stosowania od wewnątrz jak i na zewnątrz stymuluje wzrost piersi dzięki dużemu stężeniu fitoestrogenów, a dodatkowo pobudza do produkcji kolagen i elastynę. Jak wiemy, to właśnie te dwa białka produkowane przez nasz organizm wpływają na młody wygląd skóry, ale także na jej elastyczność i jędrność. Z tego też powodu ProBreast Plus mogą stosować zarówno kobiety, które pragną w nieinwazyjny i bezpieczny sposób powiększyć biust, a także kobiety, które czują, że ich piersi straciły swoją elastyczność, których biust obniżył się wskutek wieku lub doświadczeń życiowych, które pragną aby ich piersi były pełne i jędrne.

Leave a reply