Ekologiczne opakowania na wino od marki Selglam

0
389

Marka Selglam to dostawca ekologicznych rozwiązań w zakresie pakowania prezentów i kartonów wysyłkowych. Naturalne produkty sprawiają, że firma wpisuje się w idee zero waste, a tym samym wspiera ochronę środowiska i dba o dobro planety. Ekologiczne wypełniacze, opakowania, papier pakowy i wiele innych produktów trafiają nie tylko w potrzeby klientów indywidualnych, ale także firm, które realizują sprzedaż i wysyłkę na skalę masową. Oczywiście produkty sprzedawane przez Selglam nie są dedykowane wyłącznie biznesom online. Z oryginalnych pomysłów, rozwiązań i pakowania upominków może skorzystać każdy, kto na pierwszym miejscu stawia dobro i satysfakcję Klienta, swoich bliskich i razem z marką chce wspierać ekologiczne rozwiązania jakich dostarcza rynek.

Jak dobrze zabezpieczyć alkohol?

Eco rękaw SLIVV to innowacyjne rozwiązanie do pakowania alkoholi od marki Selglam. Ekologiczne zabezpieczenie butelek wykonane z tektury, idealnie dopasowuje się do kształtu szkła, przez co skutecznie zabezpiecza je przed stłuczeniami czy pęknięciami. Dzięki temu możemy mieć pewność, że wysyłany napój wytrzyma transport i szczęśliwie dotrze do klienta lub do bliskiej nam osoby. Eco rękaw nadaje się nie tylko do pakownia win czy innych alkoholi. Z uwagi na różne wielkości produktu możemy zapakować w nim wiele rodzajów szklanych butelek, na przykład: oleje, kosmetyki, przetwory, miody, oliwy, świece i wiele innych. Eco rękaw SLIVV sprawdzi się nie tylko podczas wysyłki. Jego oryginalny i naturalny wygląd, a także odpowiednia i mocna formuła sprawia, że jest godną alternatywą dla pudełek czy torebek dedykowanych alkoholom i innym szklanym przedmiotom.

Dlaczego warto wybrać eco rękaw SLIVV?

Ekologiczne zabezpieczenia butelek zostały wykonane z elastycznej tektury o strukturze fali, co sprawia, że wytrzymałość produktu jest znacznie większa niż papierowej torebki. Ponadto sam rękaw wygląda zniewalająco, minimalistycznie, nie wymaga żadnego dodatkowego zdobienia aby wręczyć go wypełnionego ulubionym winnym lub innym przedmiotem na prezent. Jego kolejnym atutem jest możliwość łatwego poddania go recyklingowi. Jest to produkt w pełni naturalny i biodegradowalny. W swojej podstawowej wersji występuje w kolorze tektury, natomiast można zamówić go również w innych wersjach kolorystycznych po uprzednim kontakcie z producentem. Poza samą funkcjonalnością i designem za rękawem SLIVV przemawia także cena, która jest znacznie niższa niż koszt mocniejszej torebki papierowej. Eco rękaw to zdecydowanie najbardziej oryginalna forma pakowania alkoholi na rynku, która zrobi piorunujące wrażenie nie tylko wśród bliskich, ale także wśród dużych sklepów, którym zależy na zadowoleniu klientów.

Leave a reply